رو عنوان : مدیریت شهری تمام تلاش خود را در جهت خدمت رسانی به همشهریان خرم آبادی بکار خواهد گرفت و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد
عنوان : نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در یك نشست صمیمی با شهردار و مجموعه مدیران شهرداری همچنین اهالی مناطق مختلف شهر به بررسی مسائل و مشكلات اهالی این مناطق پرداختند.
زير عنوان : نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در یک نشست صمیمی با شهردار و مجموعه مدیران شهرداری همچنین اهالی مناطق مختلف شهر به بررسی مسائل و مشکلات اهالی این مناطق پرداختند.
کد خبر : ۲۹۱۷
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ 
ساعت : ۱۱:۳۹:۴۱

عصر امروز یکشنبه ۲۰ آبان ماه ۹۷  ملکشاهی راد نماینده مردم شهرستان خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی با شهردار خرم آباد و جمعی از اهالی منطقه های سه گانه شهر خرم آباد دیدار و گفت گو کردند .

وحید رشیدی شهردار خرم آباد ضمن خیر مقدم به  نماینده  مردم خرم آباد و دوره چگنی از زحمات ایشان در مجلس شورای اسلامی و رسیدگی به مسائل و مشکلات مردمی قدر دانی کرد. ایشان خاطر نشان کرد مجموعه مدیریت شهری تمام تلاش خود را در جهت خدمت رسانی به همشهریان خرم آبادی بکار خواهد گرفت و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

در ادامه نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در یک نشست صمیمی با شهردار و مجموعه مدیران شهرداری همچنین اهالی مناطق مختلف شهر به بررسی مسائل و مشکلات اهالی این مناطق پرداختند.

در ابتدا اهالی منطقه میدان تیر و فلک الدین از ابراز رضایت خود از روکش آسفالت ۹۵ درصدی این محله ها از شهردار خرم آباد تشکر و قدردانی کردند و خواستار احداث غسلخانه در قبرستان فلک الدین شدند .

شهردار خرم آباد با نوید به اهالی این منطقه گفت: درصورت واگذاری زمین توسط خیرین  به  متراژ ۳۰۰ متر شهرداری حاضر به ساخت غسلخانه در این قبرستان به بصورت رایگان خواهد شد زیرا شهرداری خرم آباد  تملک اراضی قبرستان فلک الدین را بر عهده ندارد و در این خصوص عوارضی دریافت نخواهد کرد ولی با این وجود در ساخت صفر تا صد این ساختمان که حق مردم این  منطقه محروم خبر داد .

وی خاطر نشان کرد : طرح کمربند سبز در حدود ۲۰ هکتار با همکاری منابع طبیعی ، مسکن و شهر سازی و شهرداری خرم آباد و مساعدت دادستان شهرستان خرم آباد بزودی کلید خواهد خورد و در دامنه کوه این امر تحقق خواهد یافت.

نماینده مردم خرم آباد در این خصوص در حضور میهمانان طی تماس تلفنی خواستار و پیگیری این مهم با مسکن شهرسازی و منابع طبیعی شد، ایشان افزود : خدمت به مردم وظیفه ماست و در این خصوص پیگیر همکاری سایر دستگاهها با شهرداری خرم آباد در این خصوص می باشم .

وحید رشیدی شهردار خرم آباد در ادامه این گفت و گو خاطر نشان کرد طی هفته های آینده در صورت مساعد بودن هوا آسفالت کوچه های گلبهار ۱۰ و نو بهار ۱ که از خواسته های این اهالی بود خبر داد .

شهردار خرم آباد در پاسخ به جمعی از اهالی منطقه ۲ در خصوص قبرستان قدیمی خضر گفت : با توجه به اهمیت این ورودی و سلامت روحی و روانی شهروندان همچنین سیما و منظر شهری  در بازدیدی در میت دادستان شهرستان خرم آباد از ایجاد کمربند سبز نیز در این منطقه گفت :مردم شریف خرم آباد  از خرید و فروش زمین و دفن میت در این قبرستان جدا خودداری کنند و در آینده نزدیک خط الراس این منطقه توسط منایع طبعیی از طریق UTM و GPS مشخص و شهرداری جهت مشخص شدن محدوده کمربند سبز  این اطلاعات را در اختیار همشهریان قرار خواهد داد .

درادامه این بحث  در خصوص رفع آبگرفتگی کوچه درنا واقع در گلدشت و احداث پارک کوی دباغ منطقه ۳  توسط واحد عمران شهرداری خرم آباد و مسائل  و موانع  این موضوع در حضور شهردار خرم آباد ،  نماینده خرم آباد و اهالی این منطقه تصمیماتی در این خصوص اتخاذ گردید .

در پایان محمد رضا ملکشاهی رادنماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی از ابراز خوشنودی خود از عملکرد شهرداری خرم آباد و مجموعه مدیریت شهری از وحید رشیدی شهردارجوان و پر تلاش خرم آباد تقدیر و تشکر ویژه بعمل آورد .


نمایش تعداد بازدیدها : 166