رو عنوان : گره کور اجرائی پروژه هاحاصل طرح های کاغذی بدون مطالعه در محل است
عنوان : پیشرفت فیزیكی ادامه پروژه ساحلی جهادگران به سمت ورودی شمال شهر
کد خبر : ۲۹۱۹
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ 
ساعت : ۷:۴۳:۴۷

گره کور اجرائی پروژه هاحاصل طرح های کاغذی بدون مطالعه در محل است.

بازدید رئیس کمیسون عمران شورای اسلامی شهر خرم آباد از روند پیشرفت فیزیکی  ادامه پروژه ساحلی جهادگران به سمت ورودی شمال شهر

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر خرم آباد سجاد بابایی در حاشیه بازدید از روند پیشرفت پروژه  امتداد ساحلی جهادگران به سمت ورودی شمال شهر  با اشاره به پلان جانمائی مسیر ساحلی شمالی در طرح جامع اظهار داشت:مسیر تعیین شده برای احداث این جاده از وسط زمین های کشاورزی موجود عبور کرده است که این امر باعث نارضایتی و بوجود آمدن معارض برای اجرای این طرح شده است.

با وجود چنین طرحی شهرداری برای تملک زمین های واقع در مسیر باید هزینه های زیادی بپردازد که این امر با توجه به مشکلات مالی مداوم شهرداری ها از علت های اصلی عدم اجرای این مسیر ساحلی است. که بعد از دهه ها نتوانسته ایم این مسیر را احداث کنیم.

 بر همین اساس بهترین راهکار پیشنهادی این است جهت اجرای پروژه های عمرانی از روش هایی استفاده شود که  برای مردم منطقه مشکل ایجاد نشود و بهترین مسیر برای احداث این جاده استفاده از حریم قانونی رودخانه است .

وی افزود: طی بازدید صورت گرفته اصلاح مسیر ساحلی از منطقه نگارستان تا انتهای مسیر را در نظر داریم در همین راستا جلسه ای با مدیریت محترم آب منطقه ای  خواهیم داشت تا بتوانیم ازحریم  رودخانه برای احداث جاده و دیوار ساحلی استفاده نمائیم.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر خرم آباد عنوان کرد : با وجود اینکه در مسیر تعیین شده ساخت و سازهای غیر مجاز زیادی انجام شده است . که عبور از این منطقه مستلزم تخریب بیش از 150 واحدمنزل مسکونی است ؛ که این امر سبب نارضایتی مردم و طولانی شدن زمان این پروژه می شود بنابراین پیسنهاد میشود با اضافه کردن حدود 300 متر ادامه مسیر از ساحلی و عبور از یک زمین کشاورزی ، ساحلی جهادگران را به پل دره گرم متصل کنیم.

بابایی تصریح کرد: با تصویب این پیشنهاد پروژه مذکور میتواند طی کمتر از یکسال به بهر برداری برسد و سبب توسعه منطقه خواهد شد که درهمین راستا جلسه ای با حضور معاونت محترم عمرانی استان ،  مدیرکل آب منطقه ایی ، راه و شهرسازی ، آبفا و شهردار خرم آباد برگزار خواهیم کرد تا مقدمات تصویب و اجرائی شدن این طرح را فراهم سازیم.


نمایش تعداد بازدیدها : 192