عنوان : جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان لرستان
کد خبر : ۳۹۴۰
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ 
ساعت : ۸:۳۴:۳۶
عنوان گروه خبري : اجتماعی .
🔸جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان لرستان در سالن همایش استانداری لرستان با حضور استاندار ، فرماندار ، معاونین و مسؤلین ارشد استان و اصحاب رسانه برگزار شد .


🔸هدف از تشکیل این جلسه ارائه راهکارهای مناسب و تشکیل کار گروه ها و کمیته های مختلف در خصوص خدمات دهی مطلوب به مسافرانی که از اقصی نقاط کشور خرم آباد را مقصد گردشگری انتخاب کرده اند برگزار گردید.
🔸سید موسی خادمی استاندار لرستان : با اشاره به اینکه سالیانه سیل عظیمی از مسافران نوروزی وارداستان می شوند خاطر نشان کرد : امید آن می رود که امسال نیز همچون سنوات گذشته آمادگی لازم برای اسکان ، رفاه و خدمات لازم برای خدمت رسانی به این عزیزان باشیم .
🔸وی در ادامه افزود : تمام دستگاه ها از جمله شهرداری ، هلال احمر ، آموزش و پرورش، اورژانس ، امداد جاده ای ، راهداری میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و  ... برای خدمت رسانی به مسافران نوروزی آماده و با حضور پلیس راهور در سطح جاده های  استان، امیدواریم شاهد کمترین آمار تصادفات جاده ای باشیم .


🔸وحید رشیدی شهردار خرم آباد با ارائه گزارش عملکرد شهرداری خرم آباد خاطر نشان کرد : شهرداری نیز طبق سنوات گذشته با برگزاری جلسات مختلف در این خصوص در مناطق سه گانه و سازمان های تابعه کار خود را در بحث پخش و  لکه گیری آسفالت ، رنگ آمیزی جداول ، واکاری چمن و کاشت گل و گیاه در ورودی های شهر و پارک ها ، ایجاد ستاد اسکان در سطح مناطق سه گانه و برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و هنری را در دستور کار خود دارد.
🔸لازم به ذکر است ستاد استقبال مسافران نوروزی شهرداری خرم آباد در سال های گذشته با برپایی کمپ های ستاد اسکان در سطح مناطق سه گانه و ارائه خدمات رایگان از قبیل چادر ، پتو ، هیتر برقی همچنین ایجاد بازار چه های محلی  و اجرای زنده برنامه های موسیقی سنتی لحظات خوب و خوشی را برای مهمانانی که خرم آباد را  مقصد گردشگری انتخاب کرده بودند رقم زد .


نمایش تعداد بازدیدها : 175