عنوان : تجلیل از بانوان شاغل در شهرداری به مناسبت روز زن
کد خبر : ۳۹۴۳
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ 
ساعت : ۷:۲۸:۱۴
تجلیل از بانوان شاغل در شهرداری به مناسبت روز زن
امروز ۹اسفند ۹۷ بمناسبت میلاد با سعادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر از بانوان شاغل شهرداری خرم آباد تجلیل بعمل آمد .

♦️این مراسم در سالن جلسات شهرداری خرم آباد به منظور ارج نهادن به مقام زن ، با حضور  وحید رشیدی ، ولی اله رستمی ، رستم کوشکی ، سجاد بابایی و زهرا نظری عضو شورای اسلامی شهر برگزار گردید.
♦️در ابتدا وحید رشیدی و دیگر اعضای شورای اسلامی شهر ضمن تبریک ولادت با سعادت این بانوی مکرم خاطر نشان کرد : حضور  پر رنگ بانوان در عرصه های سیاسی ، فرهنگی ، اجتماعی ، ورزشی در جامعه نشان از اهمیت دادن به مقام زن در تمام فعالیت های اجتماعی می باشد ، ایشان با تشکر از دقت نظر بانوان شاغل در شهرداری در انجام امور محوله تشکر و قدردانی کرد .
♦️در ادامه ولی اله رستمی رئیس و عضو شورای اسلامی شهر نیز با اشاره به والا بودن مقام زن از قرون گذشته تا به حال در نزد اولیا و انبیا و سفارش این بزرگان به ارج نهادن به مقام شامخ بانوان تصریح کرد : زمانی که اعراب جاهلی دختران خود را زنده به گور می کردند ، دختران ایرانی در دانشگاه جندی شاپور مشغول تحصیل بودند ، ایشان با اشاره به این مطلب بیان کرد که زنان ایرانی از دیر باز مورد احترام و تکریم  بودند و با تأسی از الگوی رفتاری ام ابیها فاطمه زهرا (س) از مقام و منزلت اجتماعی ویژه ای در بین اقوام ایرانی برخوردار بوده اند.

♦️در ادامه رستم کوشکی عضو شورای اسلامی شهر نیز ضمن تبریک ولادت با سعادت فخر دو عالم زهرای مرضیه (س) و روز زن برای بانوان شاغل در شهرداری آرزوی سلامتی ، طول عمر و توفیق روز افزون کرد و خاطر نشان کرد : بانوان شاغل در شهرداری با توجه به توانایی های خود می توانند در رده های مدیریتی فعالیت کنند و هیچگونه محدودیتی در این راستا وجود ندارد ، ایشان و دیگر اعضا در خصوص مسائل و مشکلات بانوان به گفت و گو و تبادل نظر پرداختند .

♦️در ادامه زهرا نظری عضو شورای اسلامی شهر ولادت با سعادت فاطمه زهرا (س) و تقارن آن با ولادت امام خمینی (ره) به بانوان شاغل در شهرداری تبریک و تهنیت گفت و خاطر نشان کرد : همکاران و بانوان توانمند در شهرداری ثابت کرده اند که میتوانند در تمام عرصه ظاهر شوند ، ایشان با اشاره به بانوان موفق و شاغل در شهرداری گفت : در بین همکاران شما افرادی هستند که توانستند در رده های مدیریتی سال ها خدمت کنند و باعث افتخار بنده و سایر بانوان شاغل شهرداری باشند.

♦️وی در ادامه به تکریم و جایگاه بانوان در قبل و بعد از انقلاب اشاره کرد و گفت : دور از انصاف است این تفاوت فاحش را نادیده بگیریم و بانوان ما نسبت به ادوار گذشته از میزان تحصیلات چشم گیری برخوردارند و میزان مشارکت آنها را به وضوح می توان مشاهده کرد وی از زحمات وحید رشیدی شهردار خرم آباد و از مدیر و مجموعه روابط عمومی شهرداری بخاطر برپایی این مراسم تقدیر و تشکر ویژه بعمل آورد.

♦️سجاد بابایی دیگر عضو  شورای اسلامی شهر نیز ضمن تبریک این ایام ، روز زن را به بانوان شاغل در شهرداری تبریک گفت و خاطر نشان کرد شخصیت حضرت فاطمه سلام الله علیها در طول تاریخ اسوه زنان مسلمان بوده و با الگو گرفتن از آن بانوی بزرگوار می توان به مدارج والای انسانیت رسید .

♦️در پایان این مراسم با اهدا لوح تقدیر به بانوان از زحمات یک ساله  این عزیزان در مجموعه شهرداری خرم آباد تقدیر شد .


نمایش تعداد بازدیدها : 150