عنوان : هشدار هواشناسی مانع خواب مسؤلین شد
کد خبر : ۳۹۵۹
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۱/۱۵ 
ساعت : ۰:۲۳:۸
   هشدار هواشناسی مانع خواب مسؤلین شد
 امروز دوشنبه ۵  فرودین ۹۸  ساعت ۴ بامداد حضورنمایندگان مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی ، معاونت عمرانی استانداری ، مدیریت ستاد بحران استان ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار خرم آباد در سطح شهر و حضور در نقاط حادثه خیز .

شب گذشته در پی اخطار هواشناسی مبنی بر تراکم ابرها در اکثر نقاط کشور از جمله استان لرستان و شهر خرم آباد مدیریت بحران استان طبق مصوب و ابلاغ به مدیریت شهری خواستار تخریب پل های موقت خرم رود شد .
🔸این عملیات عمرانی در ۴ فروردین جهت تخریب پل های موقت ساحلی پارک معلم و ساحلی پل پیوستی به سمت چهار راه بانک آغاز و هم اکنون ادامه دارد ، هدف از انجام این عملیات روان سازی مسیرسیلاب در رودخانه خرم رود است .
🔸کمیته اطلاع رسانی شهرداری خرم آباد و نیروی انتظامی اقدام به هشدار و اطلاع رسانی پیشگیرانه در مقابل سیل احتمالی به شهروندان در کوچه های محله عباسیه (گلریزان پل انقلاب ) نمودند .
🔸لازم به ذکر است این عملیات عمرانی بصورت دو اکیپ مجزا  و تجهیزات کافی از قبیل بیل مکانیکی ، پیکور ، کمپرسی و لودر تا صبح روز دوشنبه در زیر شدت بارش رحمت الهی ادامه دارد .
🔸وحید رشیدی شهردار خرم آباد باحضور مستمر در محل انجام این  عملیات خواستار به اتمام رسیدن هر چه زودتر پروژه مذکور شد و خاطر نشان کرد :عملیات باز گشایی مسیر رودخانه در ساحلی پارک معلم به اتمام رسیده و ادامه این عملیات در ساحلی پل پیوستی ادامه دارد و امید آن می رود هر چه زودتر کار تخریب این پل نیز به اتمام برسد و مسیر رودخانه به طور کامل بازگشایی شود.نمایش تعداد بازدیدها : 17