عنوان : علی ماكنعلی درجلسه شورای شهر
کد خبر : ۵۰۲۱
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ 
ساعت : ۱۲:۵۴:۲۴
علی ماکنعلی درجلسه شورای شهر
پس از ارائه گزارش حسابرسان شهرداری با متخلفین برخورد خواهیم کرد
علی ماکنعلی در نشست امروز سه شنبه شورای‌شهر  با اشاره به دستور کار اول جلسه شورا که ارائه مربوط به بازدید از منطقه ۳ و‌گزارشی از امورات شهری ،عمرانی وخدمات شهری منطقه بود ، اظهار داشت :درارائه گزارش بازدیدها باید به مباحثی چون لای روبی رودخانه ها ،تنظیف و پروژه های  مربوط به جبران خسارات سیل پرداخته شود


🌟رئیس شورای شهر ادامه داد : برای حل مشکلات شهرداری نیاز به یک مدیریت وبرنامه ریزی درست احساس می شود، باید کارها و پروژه ها اولویت بندی شوند و کارهای که در  دید مردم مهمتر باشند در اولویت اول قرارگیرد.


🌟ماکنعلی درخصوص مشکلات موجود در حوزه  پروژه های عمرانی عنوان کرد: شهرداری باید از هر طریق ممکن چه درقالب تسهیلات ،چه درقالب فروش املاک و چه به صورت وام هزینه های حوزه عمرانی  را تامین کند.


🌟وی در ادامه درخصوص بحث حسابرسی سالانه شهرداری تصریح کرد : حسابرسی سال های ۹۴ و۹۵ انجام شده ، حسابرسی سال ۹۶  تا حدود هفتاد درصد انجام گرفته وحسابرسی سال  ۹۷ نیز به مناقصه گذاشته شده است.


🌟ماکنعلی در پایان بااشاره به اینکه کمیته فنی حسابرسی ذیل کمیسیون  برنامه و بودجه راه اندازی شده است گفت: اگر بر طبق گزارشهای حسابرسان  تخلفی صورت گرفته باشد از راههای قانونی پیگیری خواهیم کرد و هم چنین گزارش آن  را به مردم ارائه خواهیم نمود
نمایش تعداد بازدیدها : 13