رو عنوان : PreTitle
عنوان : اتمام اَبر پروژه زیرگذر‌بهارستان با تدبیر وحیدرشیدی
زير عنوان : SubTitle
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ 
اتمام اَبر پروژه زیرگذر‌بهارستان با تدبیر وحیدرشیدی
🔸مردادماه ۱۳۹۳ بود که کلنگ پروژه زیرگذر بهارستان با دستان محمد مهرابی شهردار وقت خرم‌آباد و با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول ریاست جمهوری در منطقه سه راهی گلدشت بر زمین زده شد، پروژه‌ای که اختلاف نظر میان شهردار و شورای شهر وقت برای اجرایی شدن آن، نوید بخش عاقبت خوشی برای اتمام آن نبود.

🔸پروژه زیرگذر بهارستان پس از تنها چندماه از آغاز عملیات اجرایی، به یکباره تعطیل شد. پس از برکناری محمدمهرابی از مدیریت شهری، یحیی عیدی بیرانوند به عنوان شهردار خرم‌آباد منصوب شد. او هم که خود را مرد روزهای سخت می‌نامید و تیم تبلیغاتی که در اختیار داشت با مرحوم ساکی می‌کرد، در پروژه زیرگذر بهارستان راه به جایی نبرد و وعده‌های عیدی بیرانوند و استاندار پیشین لرستان در اتمام و افتتاح این پروژه هرگز عملی نشد، تنها چیزی که از مدیران سابق شهری از این پروژه به جا ماند دهها میلیارد بدهی و گودالی بزرگ در جنوب شهر بود.


🔸پس از سه سال که این پروژه درگیر ناکارآمدی و شعارهای واهی مسوولان شده بود، وحید رشیدی شهردار خرم‌آباد بدون هیاهو و تبلیغات رسانه‌ای این پروژه را که طی ۳سال تنها ۱۶ درصد پیشرفت کار داشته و عملا رها شده  و به معضل و مشکل بزرگی در جنوب شهر برای شهروندان و مسافران مبدل شده بود، در حدود یکسال با پیگیری مجدانه و دلسوزانه طی روزهای آینده زیرگذر بهارستان را افتتاح خواهد کرد تا نشان دهد اگر شوراها او را همراهی کنند و به اعتماد خود به او ایمان داشته باشد می‌تواند هر ناشندی را شدنی کند.

🔸شهردار خرم آباد با تلاش شبانه روزی و جهادی برای حل مشکل ترافیک در عید نوروز و ورود و خروج مسافران از جنوب شهر، آسفالت زیرگذر بهارستان را آغاز کرده است که تا پایان سال جاری مهیا خواهد شد، اما این پروژه به سال جدید (ماه آینده) افتتاح خواهد شد.

🔸رشیدی پس از آن‌که عهده‌دار مدیریت شهری خرم‌آباد شد بدهی بسیاری از پیمانکاران و طلبکاران شهرداری که میراث برجای مانده شهردار سابق بودند را پرداخت کرد و با پیگیری‌های که انجام داد بسیاری از املاک شهرداری را که با قرداد‌های نامعقول واگذار شده بودند را پس گرفت. وی با بدهی‌ چندصد میلیاردی شهرداری خرم‌آباد، ۳۵پروژه ریز و درشت در دست احداث دارد. رشیدی تاکنون عملکرد قابل قبولی با حمایت شورا از خود برجای گذاشته است که نشان می‌دهد تداوم مدیریت وی نویدبخش روزهای خوش در حوزه شهری خواهد بود.