سه‌شنبه, 24 تير 1399
  • ساعت : ۱۱:۱۱:۲۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۰۴ 
  • تعداد بازدید : 254
  • کد خبر : ۵۰۷۴
سرعت در اجرای پروژه های عمرانی
بازدید رئیس و نائب رئیس شورای اسلامی و شهردار خرم‌آباد از پروژه های فعال شهرداری خرم‌آباد
رئیس و نائب رئیس شورای شهر و شهردار خرم‌آباد بازدید میدانی خود را از روند اجرایی پروژه های عمرانی مربوط به سیلاب را به انجام رساندند
 صبح امروز   شنبه ۳۰ فروردین رئیس و نائب رئیس شورای شهر و شهردار خرم‌آباد بازدید میدانی  خود را از روند اجرایی پروژه های  عمرانی مربوط به سیلاب را به انجام رساندند.
    
به گزارش روابط عمومی شهرداری خرم‌آباد ؛ این بازدید  به  منظور  بررسی و تسریع در روند اجرایی پروژه های عمرانی  و رفع مشکلات اجرایی به عمل آمد.

شهردار خرم‌آباد با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور و مسائل به وجود آمده در این خصوص اظهار کرد: با توجه به اینکه شهر خرم‌آباد نیز درگیر این بیماری شده تمام تدابیر بهداشتی و دستورالعمل‌های لازم در پروژه‌های عمرانی و درخصوص کارگران فعال در آنها رعایت می‌شود.


وی با تاکید بر اینکه شیوع این ویروس مشکلاتی را در روند پیشرفت پروژه‌ها ایجاد کرده است گفت: به همین دلیل برخی کارگران خواستار عدم فعالیت در کارگاه بودند که سخت‌گیری نشده و با ظرفیت کمتر پروژه‌ها فعال هستند.

وي ضمن بازدید در راستای تسریع پیشرفت
 فیزیکی پروژه ها عنوان کرد؛ اجرای هرچه سریعتر با کیفیت مطلوب طرح  های مختلف عمرانی  باید در برنامه های کاری قرار گرفته شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.2.0