يکشنبه, 19 مرداد 1399
  • ساعت : ۱۲:۵۴:۱۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ 
  • تعداد بازدید : 70
  • کد خبر : ۵۰۸۱
رئیس شورای شهر خرم آباد:
منطقه3، بزرگترین منطقه جغرافیایی شهر خرم آباد است و نیاز به توجه ویژه دارد.
علی ماکنعلی گفت: از آنجا که منطقه ۳ از نظر وسعت بزرگترین منطقه شهر است ، از نظر محرومیت هم محروم ترین منطقه جغرافیایی شهر خرم آباد می باشد.

 

 

 

  به گزارش روابط عمومی شهرداری خرم‌آباد، علی ماکنعلی در آیین کلنگ زنی ساختمان اداری شهرداری منطقه ۳ خرم آباد، افزود: ما نگاه صنفی و منطقه‌ای به شهر خرم‌آباد نداریم و در این دوره از شورا علیرغم تمام مشکلات، به دلیل توجه کمتری که در گذشته به منطقه جنوب شهر خرم‌آباد شده، رفع مشگلات این منطقه در اولویت این شورا و شهرداری بوده است.

 رئیس شورای شهر خرم آباد بیان کرد: در شأن  دستگاهی مثل شهرداری که خودش متولی ساخت و ساز بر اساس نظام مهندسی است نیست که مستاجر باشد، مستاجر بودن عواقب خیلی زیادی دارد یکی از عواقب این موضوع بایگانی  درست است که نمی توانند داشته باشند چون اگر بخواهند یک سیستم مکانیزه را در آن ساختمان طراحی کنند از آنجا که مستاجر هستند و مدت کوتاهی حضور دارند نمی توانند سرمایه گذاری کنند و قانون هم به مدیری که در ساختمان استیجاری است اجازه سرمایه گذاری را نخواهد داد.

 ماکنعلی ادامه داد: ساختمان و محوطه شهرداری منطقه سه در شان شهروندان منطقه جنوب شهر  نیست و امیدواریم به زودی این پروژه آماده و به بهره برداری برسد

 وی افزود: در این دوره از شورا و مدیریت شهری توجه ویژه‌ای به کارهای عمرانی و توسعه زیرساخت های لازم برای منطقه جنوب شهر  شده است که انشالله با احداث این دو پروژه شهری بتوانیم خدمتی به شهروندان این منطقه از شهر داشته باشیم.

 رئیس شورای شهر خرم آباد اظهار کرد: از شهردار منطقه ۳ انتظار داریم تکمیل پیست دوچرخه سواری چهار باغ را تسریع نمایندتا به زودی شاهد  بهره‌برداری از این پروژه هم باشیم. 
 

امتیاز :  ۳.۰۰ |  مجموع :  ۲