سه‌شنبه, 30 دی 1399
  • ساعت : ۱۱:۱۴:۳۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ 
  • تعداد بازدید : 40
  • کد خبر : ۵۱۰۹
اولین جلسه اهالی ساکنین خیابان انقلاب با شهردار خرم آباد؛
تعریض خیابان انقلاب یك كار ماندگار برای شهرداری و شورای شهر است

🔶 اولین جلسه اهالی ساکنین خیابان انقلاب با شهردار خرم آباد؛

تعریض خیابان انقلاب یک کار ماندگار برای شهرداری و شورای شهر است

 

🔸شهرداری خرم آباد برای توافق با اهالی ساکنین  خیابان انقلاب حدفاصل پادگان ۰۷ تا چهارراه اسدآبادی جلسه‌ای با حضور اعضای شورای شهر برگزار نمود.

 

 

🔸محمد شریفی مقدم در اولین جلسه اهالی ساکنین خیابان انقلاب گفت: تعریض خیابان انقلاب می‌تواند یک کار ماندگار برای شهرداری و شورای شهر دوره پنجم باشد.

 

 

 

 🔸وی ادامه داد: برای تعریض خیابان انقلاب امروز جلسه ای با ساکنین خیابان انقلاب که ملک یا خانه آنها در تعریض است برگزار نمودیم و در این جلسه مقرر شدکه اهالی همکاری لازم را با شهرداری داشته باشند و بتوانیم هرچه سریعتر این پروژه را شروع کنیم.

 

 🔸شهردار خرم‌آباد بیان کرد: برای بازگشایی پادگان ۰۷ ،تخریب ساختمان های داخلی این پادگان شروع شده و ابنیه که فاقد میراث فرهنگی می باشند در حال تخریب هستند که ان‌شاءالله دیواره آن هم به زودی برداشته خواهد شد.

 

 🔸شریفی مقدم اظهار کرد: مالکان خیابان انقلاب می‌توانند به صورت توافقی یا فروش و یا تهاتر با شهرداری همکاری لازم را داشته باشند.

 

 🔸وی تصریح کرد: ما مصمم هستیم که با همکاری مالکان تعریض خیابان انقلاب هر چه سریعتر انجام شود که انشاالله یک کار ماندگار برای شهرداری و شورای شهر دوره پنجم به جا بماند.

 

 🔸وی اضافه کرد: محل پرداخت ملکهای تعریض خیابان انقلاب توسط شهرداری تعیین شده و مالکان می توانند با اعتماد کامل به شهرداری توافق کنند.

 

 🔸وی با اشاره به اینکه در شهر خرم‌آباد تعریض های زیادی انجام شده بیان کرد: تعریض خیابان ها از پل دره گرم تا میدان ۲۲ بهمن، بلوار بهارستان محدوده ماسور و... انجام شده است  و انشاالله تعریض خیابان انقلاب هم بعد از چندین سال یک کار ماندگار خواهد بود که  هرچه زودتر بازگشایی خیابان انقلاب انجام شود.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.7.2.0